Startlijst dressuurwedstrijd

Dit is de definitieve startlijst voor de oefen dressuur wedstrijd van 7 en 8 april 2018.

De proeven van april van het KNHS boekje (2016) worden gereden.

Graag vooraf aan de bar betalen!!

 

Tijd Klasse Naam Naam paard
       
Zaterdag (7 april)      
ring 1 proef    
16.15 uur L1 (9) Chantal van Gils Handsome Jack
  L2 (13) Manon van Gils Ici LH
  L2 (13) Dana Buijks Hammilton
  M2 (21) Bregje van Haaren Terro
  M2 (21) Anna van de Biesdonk Devil's Advocate
+/- 17.15 uur L1 (9) Kelly van den Maagdenberg Indurando Emelwerth
  L1 (9) Jitske van der Mast Joy
  L1 (9) Sanne van Beek Windsor
  L1 (9) Vivian Ghijsens Baily
  M1 (17) Judy Bakker Aron
+/- 18.15 uur M1 (17) Tessa van Gils Clarissa
    pauze  
+/- 18.45 uur M1 (17) Anouk van Hees Razzle Dazzle
  L2 (13) Nathalie Emmen Gerino tf
  L2 (13) Agnes Wagemakers Gameboy
  L2 (13) Elvira van den Berg Flow
  L2 (13) Wiene Buschman Vilano
    ring vergroten  
+/- 19.50 uur Z1 (25) Audrey Rooijakkers Valesh
  Z2 (29) Quincy Meulblok Pure Bf's Eternity
  Z2 (29) Geertje Hoogendoorn Emporio Armani
  ZZ-l (33) Manon van Gils Falko
+/- 20.40 uur PSG Kim van de Velden Zalome
       
    prijsuitreiking  
       
Zondag (8 april)      
ring 2 proef 5    
10.00 uur B Kimberly Bosgoed Jayden
  B Iris Hoekstra Clarissa
  B Yvonne Lukkenaar Enzo Eastpoint
  B Lisa Loonen Annabel
  B Lianne Jans Bon-Aparte
  B Edwin van Gool Zeno
  B Nynke van Haaren Gunadaluna of Ballmore
+/- 11.00 uur B Linn van Baal Condor
  B Minna Snijders Hope
  B Aniek Wouters Ivar
  B Sammy Beau van Turenhout Desperado Noa
  B Simone van Klaveren James
       
ring 3 proef 5    
+/- 11.50 uur B Naomy Pierot Hope
  B Shelly Broers Fleurtje
  B Tess van Duuren Karin
  B Sammi Donders Anastasia 169
  B Evi Timme Vilano
  B Bibi van Baal Wendy
  B Britt van der Maden Beauty
  B Femke Maas Whitney
+/- 12.50 uur B Maud van Hees Vadim
  B Evi Donders Jasper
  B Isa van Gool Whitney
       
    prijsuitreiking ochtend programma  
       
ring 4 proef 5    
+/- 13.30 uur B Suus Mertens Thunder
  B Daphne Jonk Olga
  B Milan Donders Transy
  B Laurie Geense Max
  B Suus Jansen Marina
       
+/- 14.10 uur BB (F2) Guusje van den Brekel Blondie
  BB (F2) Dannii Broers Facaloe
  BB (F2) Kim Ros Bonita
  BB (F2) Lotje van den Brekel Blondie
  BB (F2) Zerina Meric Chippy
       
    prijsuitreiking middag programma